NOMES – kilka słów o nas…


NOMES
to marka stworzona z potrzeby dzielenia się swoją pasją.

Moją inspiracją są Kobiety, które codziennie zaskakują świat swoją siłą. Dzięki niej powstają niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju projekty. Cieszę się, że pasja stała się również moją pracą. W wyniku tego mogę dzielić się moimi myślami w postaci NOMES. Każdą Kolekcję tworzę z wielkim oddaniem i starannością o każdy najmniejszy detal.

Serce NOMES znajduję się na Pomorzu w Gdańsku. To tu powstają wszystkie moje projekty ze współpracą z małą lokalną szwalnią. Ogromną uwagę skupiam na wyszukiwaniu wysokojakościowych, niepowtarzalnych tkanin. Moje ubrania mają być wygodne, lekkie, funkcjonalne i unikatowe a to sprawi, że każda z Was poczuje się wyjątkowo. Pragnę, aby NOMES towarzyszyło Ci zarówno podczas wielkich wyjść jak i zwykłych okazji. Każdy projekt wiąże się z danym etapem w moim życiu. Każdy jest wyjątkowy, tak jak MY KOBIETY!

Pasję do szycia i projektowania odkryłam 10 lat temu. W domowym zaciszu szyłam różnorodne projekty. Jednak to tworzenie ubrań sprawiało mi największą satysfakcję. Stało się to moją pasją , którą dzieliłam się z najbliższymi. Po wielu latach postanowiłam porzucić dotychczasową pracę, spełnić marzenie i wyjść z „cienia” – zakładając własną markę odzieżową.

Przygoda NOMES rozpoczęła się w 2020 roku. Ponad pół roku pracowałam nad pierwszą kolekcją , nad każdym małym szczegółem i detalem. Pierwsza sprzedaż ruszyła w 2021 na portalach społecznościowych (Instagram oraz Facebook). Marka została doceniona przez odbiorców i razem z mężem postanowiliśmy uruchomić stronę internetową. NOMES to moje trzecie dziecko, które kocham całą sobą!

Co wyróżnia marke NOMES?

  • polska produkcja
  • dopracowane nawet najmniejsze szczegóły
  • wysokiej jakości tkaniny
  • niepowtarzalne printy
  • naturalne matariały
  • pochodzenie materiałów: włoskie, hiszpańskie oraz holenderskie.
  • wspieramy polskich przedsiębiorców
  • niepowtarzalność oraz wyjątkowość kolekcji

Cieszę się, że powiększa się grono Kobiet, które doceniają moją markę. Jeśli dotarłaś do tego miejsca to znak, że chciałaś mnie lepiej poznać. Dziękuję! Dla mnie największą nagrodą jest to, że wracacie po więcej! Pragnę tworzyć z Wami niepowtarzalny klimat w NOMES. To również motywacja do dalszych działań, rozwoju i do spełnia kolejnych marzeń.

Mam wielką nadzieję, że moje rzeczy sprawią, że na Twojej twarzy zawita nieustający uśmiech. KOBIECOŚĆ JEST W KAŻDEJ Z NAS!

-Magda K.

NOMES również posiada Konto na Instagramie oraz na Facebooku: @nomes_pl. W tych miejscach pokazuje część codzienności oraz zapowiedzi nowych kolekcji.

Zapraszam.